Lištový systém svítidel

Máte problém si vybrat svítidla z běžné nabídky standardně dodávaných svítidel? Nebo již máte připravené vodiče proudu na místech, které nejsou podle Vašich představ a nechcete je znovu vysekávat a přeinstalovat? Pokud máte tyto nebo podobné problémy a nebo chcete mít jedinečné svítidlo s puncem individualismu, vyberte si u nás z kategorie OSVĚTLENÍ NA MÍRU nebo LIŠTOVÝ SYSTÉM SVÍTIDEL. Nabízíme Vám svítidla, která si sestavíte podle svých potřeb a technických možností, které Vám umožňuje stavební připravenost Vašeho domu či bytu, případně restaurace, provozovny nebo kanceláře. V našem obchodě www.alfa-svitidla.cz najdete světla do lišt a kompletní systém lišt k sestavení osvětlení pro Váš domov, prodejnu, kancelář nebo restauraci. Rádi Vám také poradíme při sestavení celého systému případně Vám navrhneme kompletní systém podle Vašeho jednoduchého nákresu.

 
Lištový systém svítidel je moderní variantou osvětlení pro Vaše bydlení. Můžete si sami zvolit a nakombinovat různá svítidla dle Vašeho vkusu a požadavků, splní téměř všechny varianty nasvícení interiéru, na které si Vy jako uživatel osvětlení vzpomenete.


Námi nabízený lištový systém svítidel PROFILE od renomovaného evropského výrobce NOWODVORSKI nabízíme v bílé nebo černé barvě. Systém lze díky variabilním komponentům sestavit do jakýchkoliv pravoúhlých tvarů, nabízíme spojky lineární, spojky tvaru L, spojky křížové a spojky tvaru T. Nikdy však nezapomeňte na to, že každý systém musí být zahájen POWER koncovkou pro přívod proudu a ukončen elegantní ucpávkou. Lišty systému PROFILE jsou vyrobeny z pevné, ale jednoduše dělitelné AL slitiny, takže lišty je možno lehce zkrátit na požadované délky – stačí Vám pilka na železo a jemný pilník na začištění řezu.


Lištový systém PROFILE NOWODVORSKI můžete upevnit na strop přímo – je to přisazený systém, nebo jej můžete pod strop zavěsit na lanka, celé příslušenství k závěsnému systému lišt pod strop dodáváme a rádi Vám s jeho kompletací poradíme. Výrobce nabízí jako novinku také systém lišt určený pro zapuštění do sádrokartonového podhledu – tento systém je zajímavý proto, že na stropě nemáte žádné rušivé lišty ale pouze „kolejnice“ ve kterých si můžete libovolně posunovat zvolenými svítidly podobně jako v dětské modelové železnici… Tuto novinku Vám rádi nabídneme na vyžádání a připravíme sestavu podle Vašich požadavků.


Systém PROFILE NOWODVORSKI akceptuje umístění v podstatě neomezeného množství svítidel, jelikož nyní, kdy jsou téměř výhradně používány úsporné LED zdroje světla, se do limitní hodnoty příkonu na jeden zapojený systém – 1500W – vejdete skoro s jistotou vždy (jedná se o součet příkonů všech svítidel umístěných do systému který je napájen z jednoho zdroje – příklad - v případě svítidel s příkonem 5W můžete do systému dát až 300 takových světel). Délkové omezení systému je maximálně 20 metrů jako součet všech ramen systému. Lištový systém PROFILE NOWODVORSKI je jednofázový a napojíte ho přímo do sítě na 230V.

Přejeme Vám příjemné „posvícení“ svítidly NOWODVORSKI z www.sandria.cz